PATRYK GRABOWSKI
moje zdjęcie
Jestem (lub byłem) uczniem klasy 8 szkoły podstawowej nr 280 w Warszawie. Już od najmłodszych lat interesowałem się informatyką i matematyką. Zawsze marzyłem o stworzeniu własnych gier i za ich pomocą pomaganiu innym.
Od II klasy brałem udział w wielu konkursach i uczęszczałem na różne zajęcia przygotowujące do nich. Zaowocowało to wieloma wynikami bardzo dobrymi, a także tytuami laureatów i finalistów. W roku szkolnym 2020 / 2021 (7 klasa) zdobyłem tytuł laureata konkursu przedmiotowego z informatyki. W kolejnym roku zdobyłem ten sam tytuł ponownie, a także tytuł laureata konkursu kuratoryjnego z matematykii oraz tytuł finalisty Olimpiady Informatycznej Juniorów oraz Olimpiady Matematycznej Juniorów. Zostałem także stypendystą programu stypendiów mazowieckich.